Informācija

Dievam nav nekā dārgāka par cilvēkiem. Mūsu grēku un pārkāpumu dēļ mums pienācās nāve, bet Dievs tik ļoti mīlēja cilvēkus, ka Viņš atdeva pašu dārgāko – Savu vienpiedzimušo Dēlu Jēzu Kristu, lai mēs brīvi no lāsta, slimībām un grēkiem varētu dzīvot Viņa pārpilnības pilno dzīvi. Jēzus upuris ir pilnīgs. Jautājums, vai mēs pieņemam un atsaucamies šai bezgalīgi lielajai, glābjošajai un dzīvi mainošajai dāvanai. Ja mīlam Jēzu, mums kļūst dārgs tas, kas ir dārgs Viņam.

Nav iespējams no sirds mīlēt Dievu, bet nemīlēt cilvēkus. Mīlestība ir Dieva būtība un Viņam sāp tas, ka cilvēki iet pazušanā.

Bet labā ziņa ir – Dievam ir risinājums šai problēmai! Tie esam mēs ar tevi. Kristus mācekļi, kas, pirmkārt, lūgšanā sagatavo savu sirdi, lai būtu atvērti Svētā Gara vadībai savā ikdienā – pamanīt un izmantot katru iespēju, lai pastāstītu cilvēkiem par Jēzu un būtu viņiem par svētību.

Otrkārt, veidojot attiecības ar tiem cilvēkiem, kuri Jēzu vēl nepazīst. Viens no šiem tiltiem šodien ir sociālie tīkli. Un, esmu pārliecināta, ka Jēzus lietotu internetu, nevis ļautu tam lietot Viņu.

1. Lieto sociālos tīklus

Neesi bezmērķīgs patērētājs, kurš piepilda sevi ar dažādu, nevajadzīgu informāciju, tērējot savu dārgo laiku, dzīvi un piemēslojot smadzenes. Ja tu esi sociālajos tīklos, lieto to ar konkrētu mērķi – būt par liecinieku.

Ir tik daudz veidu, kā dalīties ar savu ticību un pastāstīt par Jēzu platformās, kuras lieto. Vēlies publicēt skaistu bildi ar bērniem? Pievieno Rakstu vietu, kura nesusi tevi cauri grūtiem laikiem. Tu redzi skaistu dabas skatu – padalies par Dieva pirkstu nospiedumiem, kurus tur saskati. Nofilmē īsu video, kā dodaties uz draudzi, un aicini pievienoties arī citus. Tev nav sociālajos tīklos jāraksta tikai par Dievu vai draudzi, bet vismaz 10% savu aktivitāšu internetā velti tam, lai godinātu Kristu un lielītos ar Viņa darbiem.

2. Izmanto pieejamos resursus

Draudze “Prieka Vēsts” katru nedēļu gatavo lieliskus resursus par daudz un dažādām tēmām, kurus droši vari izmantot, lai aizsniegtu cilvēkus ar Evaņģēliju vai palīdzētu kādam konkrētās vajadzībās. Resursi jau ir uzkrājušies daudz, tāpēc iepazīsties ar tiem un atrodi labāko veidu, kā tos lietot. Mums ne vienmēr ir iespējams padalīties ar savu liecību vai atbildēt uz līdzcilvēku jautājumiem personīgi, bet pārpublicēt kvalitatīvi sagatavotu liecību vai citu resursu ir viegli un efektīvi. Lietojot šos resursus, rakstiski pievieno savu viedokli vai domas, kas tavus draugus varētu ieintriģēt izlasīt vai noskatīties tevis sūtīto.

Ja reiz sociālie tīkli ir daļa no mūsu dzīvēm, izmantosim tos, lai atklātu Dieva mīlestību cilvēkiem, kuriem tā ir jāpiedzīvo. Sociālie tīkli nekad nespēs aizstāt personīgu komunikāciju aci pret aci, bet tos nelietot Evaņģēlija pasludināšanai būtu grēks.

Tā ir mūsu misija.

Kategorija:

Dažādi