Kategorija: Citi

Kārtot pēc: Datums | Skatījumi Kārtot no vecākā
Skats:

Ierindnieks Vaņa #4

Kādas izskatās patiesas ciešanas Jēzus dēļ? Ja tu gribi ciest par Jēzu, tad sāc ar miesas ciešanām - atsaki savam egoismam, piedod netaisnību, maini savu raksturu, atbalsti un palīdzi citiem.

Mēs uzvarēsim!

Dievs nav apsolījis, ka dzīvē viss būs viegli. Viņš ir apsolījis, ka Viņš būs ar tevi, stiprinās tevi un izvedīs tam cauri. Uzvarētāja brokastis pasniedz Vilnis Gleške.

Spēks pastāvēt

Dievs mums ir devis spēku, lai mēs spētu iziet cauri jebkuriem apstākļiem kā uzvarētāji. Lai mēs pastāvētu un ietekmētu. Uzvarētāja brokastis pasniedz Kitija Krasņikova.

Rupjmaize un šokolāde #3

Vai citur zāle ir zaļāka, cukurs saldāks un dzīve vieglāka? Varbūt. Vai citur politiķi ir godīgāki un tauta gudrāka? Varbūt. Taču, Latvija ir mūsu zeme. Dieva svētīta, brīnumaina zeme, kas divreiz dzimusi. Šis ir m...

Rupjmaize un šokolāde #3

Vai citur zāle ir zaļāka, cukurs saldāks un dzīve vieglāka? Varbūt. Vai citur politiķi ir godīgāki un tauta gudrāka? Varbūt. Taču, Latvija ir mūsu zeme. Dieva svētīta, brīnumaina zeme, kas divreiz dzimusi.

Tu esi svētīts

Dievs mūs ir tērpis spēkā, skaistumā un gudrībā. Mēs esam svētīti visā, ko mēs darām, ja atrodamies tajā zemē, ko Dievs mums ir devis. Uzvarētāja brokastis pasniedz Agnese Baumane.

Gādā par savas zemes labklājību

Neatkarīgi no tā, kas notiek apkārt, ja mēs no visas sirds meklēsim Dievu, Viņš mūs svētīs. Uzvarētāja brokastis pasniedz Dāvids Gleške.

Krusts tavā dzīvē

Šodien ir tā diena, kad mēs veidojam savu dzīvi. Tavu uzvaru mērīs ne tikai pēc tā, ko tu izbaudīji, bet lielā mērā pēc tā, ko tu atteicies izbaudīt. Uzvarētāja brokastis pasniedz Armīns Tīrons.

Zvēra zīme vai Dieva zīmogs? #2

Ieilgusī viesuļvētra, drāžoties pāri pasaulei, ir izdarījusi neticamus postījumus gan valstu ekonomikā, gan izglītības un medicīnas sistēmās, sašķeļot tautas un, kā jebkura nopietna krīze, izceļot robus un trūkumus, k...

Zvēra zīme vai Dieva zīmogs? #2

Vai dzīvot naidpilniem, bailēs un aizdomās, ka visapkārt, un no katra krūma mums uzglūn slepenais ienaidnieks, apdraudot mūsu brīvību un dzīvību? Vai arī būt Dieva bērnam, pasaules gaismai un Tēva rakstītai vēstulei p...

Dzirdi un dari!

Kā pārliecināties, ka Vārds, ko svētdienā dzirdam draudzē vai lasām Bībelē savā ikdienā, kļūst par reālu, stipru klinti, uz kuras droši stāvēt jebkādās vētrās? Ja mēs to dzirdam un DARĀM!

Miers Jēzū

Ja mēs ar tevi paliksim Kristus vārdos, mums būs patiess miers jebkuros apstākļos. Uzvarētāja brokastis pasniedz Vilnis Gleške.

Ja jūties apmaldījies… #1

Ieilgusī viesuļvētra, drāžoties pāri pasaulei, ir izdarījusi neticamus postījumus gan valstu ekonomikā, gan izglītības un medicīnas sistēmās, sašķeļot tautas un, kā jebkura nopietna krīze, izceļot robus un trūkumus, k...

Paplašini savas robežas

Mēs varam daudz gribēt un sapņot par lielām lietām, bet tur nokļūsim tikai tad, ja ik dienas rīkosimies gudri un spersim mazus solīšus pareizajā virzienā.

Lieto mīlestību

Ja vien mēs satversim un noticēsim Dieva mīlestībai, tā izmainīs mūsu dzīvi.

Spējīgs mainīties

Ja tu esi Jēzū Kristū, tu esi jauns radījums. Tu neesi nolemts savam vakardienas grēkam, egoismam, ātrajām dusmām utt. Tu esi spējīgs mainīties!

Pielūgšanas vakars

Pielūgšanas vakarā kalpo draudzes slavēšanas grupa un izcilais trompetists Normunds Piesis.

Dieva pilnvarots

Dieva Tā Kunga Gars ir pār tevi! Viņš tevi ir pilnvarojis nopietnam uzdevumam. Uzticies Viņam un rīkojies!

Mīlestība kā okeāns

Dieva mīlestība ir kā okeāns. Pieņem Dieva mīlestību un ļauj, lai tā piepilda tevi.

Dieva bērnu tiesības

Izmanto savas Bērna tiesības! Tev ir dota vēl viena diena, lai iepazītu savu Debesu Tēvu un dzīvotu kā Dieva Bērns.

1 no 712345...Pēdējie »